IT Develop nowym członkiem Izby Gospodarczej “Śląsk”

W imieniu całego zarządu Izby Gospodarczej “Śląsk” wiceprezes, Georg Smuda przywitał nową firmę w gronie członków IGŚ. 

27 października firma IT Develop zasiliła szeregi członków Izby Gospodarczej “Śląsk”. Oficjalne świadectwo członkostwa przyjęli z rąk wiceprezesa zarządu, Georga Smudy, prezes zarządu spółki IT Develop, Paweł Hordyński oraz prokurent spółki, Michał Bajkiewicz. 

“Chcemy się rozwijać. Chcemy współpracować z lokalnymi podmiotami. Chcemy tę współpracę zacieśniać. I widzimy plusy takiej współpracy z Izbą Gospodarczą ‘Śląsk’. Zrzeszanie przedsiębiorców to dobra inicjatywa. Szczególnie dla młodych firm, które dopiero powstały i nie wiedzą co zrobić, jak rozwiązać niektóre problemy. Nie mają szeregu kontaktów. Tę wiedzę, którą można się podzielić nawzajem, nie da się wycenić. Jest ona unikatowa i zdobywa się ją przez lata. Więc jeśli jest taka możliwość, by komuś coś podpowiedzieć, to my chętnie służymy pomocą. A być może będzie odwrotnie i to my będziemy potrzebowali porady. Wymiana wiedzy to podstawa i klucz do sukcesu” - podkreśla Paweł Hordyński. Michał Bajkiewicz dodaje - “Chcemy poznać innych przedsiębiorców, którzy będą w stanie nam pomóc, a my im”. 

“Z radością witam nową firmę w gronie członków Izby Gospodarczej ‘Śląsk’. Bez wątpienia nasza współpraca będzie niosła ze sobą wiele dobrego. Branża IT jest nieodzownym elementem prowadzenia każdego przedsiębiorstwa. Potencjał jest więc ogromny”, stwierdził wiceprezes zarządu, Georg Smuda. 

Klient w centrum uwagi

Firma IT Develop świadczy usługi informatyczne na terenie całej Polski. “Rozwijamy się w dwóch gałęziach. Pierwsza gałąź to współpraca z firmą Comarch, gdzie wdrażamy systemy ERP, czyli systemy do zarządzania zasobami firmy. Te oprogramowania służą nam do ułożenia pracy w firmach głównie handlowych. Wdrażamy oprogramowanie, platformę B2B, sklepy internetowe, platformy mobilne i szereg innych, różnych systemów, które łączymy z głównym systemem ERP. Integrujemy je ze sobą, z przewoźnikami, kurierami, systemami płatności i szeregiem różnych innych systemów. Wszystkie one są zintegrowane z systemem ERP, który zarządza całą firmą. 

Druga nasza specjalizacja to tworzenie i zarządzanie infrastrukturami serwerowymi oraz bezpieczeństwo informacji. To my kupujemy serwery, firewalle, czyli zapory sieciowe, sprzęt sieciowy, robimy okablowanie, tworzymy i wdrażamy całą infrastrukturę. I to w sposób niezawodny, taki by klient mógł płynnie działać. Dodatkowo zabezpieczamy wszystko przed ewentualnymi intruzami, hakerami, którzy mogą próbować włamać się do tej infrastruktury”, opowiada o firmie Paweł Hordyński. 

Przedsiębiorcy podkreślili, że IT Develop stawia swoich klientów na pierwszym miejscu. “Nie boimy się wyzwań. Nie jesteśmy dużą firmą, więc możemy skoncentrować się całkowicie na naszych klientach, zapewniając indywidualne podejście i opiekę. Staramy się przede wszystkim pomóc”, podsumowuje Michał Bajkiewicz.

Michał Bajkiewicz (z prawej), Paweł Hordyński (w środku) oraz Georg Smuda (z lewej) /Fot. R.Dethloff (Digital Monsters)

Michał Bajkiewicz (z lewej), Paweł Hordyński (w środku) oraz Georg Smuda (z prawej) / Fot. R.Dethloff (Digital Monsters)

Wszystkie aktualności

Partnerzy