Firma “Exergy” nowym członkiem Izby Gospodarczej "Śląsk"!

Nowy członek Izby Gospodarczej “Śląsk” został powitany w imieniu całego zarządu przez wiceprezesa Georga Smudę. 

Kolejna firma zasiliła szeregi Izby Gospodarczej “Śląsk”. 12 października właściciel firmy “Exergy”, Radosław Andrulewicz został oficjalnie przywitany przez wiceprezesa zarządu Georga Smudę w gronie członków IGŚ oraz przyjął pamiątkowe świadectwo członkostwa.

“Członkostwo w Izbie Gospodarczej ‘Śląsk’ to dla mnie i całej firmy nowość. Mam jednak nadzieję, że dzięki współpracy będziemy mogli zaprezentować się lokalnej społeczności biznesowej oraz pokazać usługi naszej firmy. Oczekuję także, że uda mi się wyciągnąć wartościową wiedzę z udziału w spotkaniach czy wydarzeniach organizowanych przez Izbę. Z nadzieją patrzę na naszą wspólną przyszłość i czekam, co ta ze sobą przyniesie. I oczywiście zastanawiam się też, co będziemy mogli zaoferować ze swojej strony”, skomentował Radosław Andrulewicz, właściciel firmy “Exergy”. 

“Ogromnie cieszymy się z przyjęcia nowej firmy do grona członków Izby Gospodarczej ‘Śląsk’. Jestem pewien, że dzięki tej współpracy opolscy i nie tylko przedsiębiorcy będą mogli postawić na swoją przyszłość. Redukcja śladu węglowego przedsiębiorstw to bardzo ważny aspekt, którego nie możemy ignorować. Na tym partnerstwie zyskamy wszyscy, na czele z członkami Izby Gospodarczej ‘Śląsk’” - stwierdził wiceprezes, Georg Smuda witając firmę “Exergy” w gronie członków IGŚ.

Redukując ślad węglowy firm

“Nasza firma zajmuje się od 2017 roku przede wszystkim konsultacjami czy doradztwem z zakresu oszczędzania energii zarówno w przemyśle, jak i w budownictwie. Wykonujemy audyty energetyczne. Od jakiegoś czasu pomagamy także firmom we wdrażaniu strategii dostosowania do zmian klimatu głównie pod kątem śladu węglowego. To nasz główny cel” - wyjaśnił Radosław Andrulewicz, podkreślając, że “Exergy” wyróżnia się na rynku podejściem do klienta. To on i jego potrzeby, nawet te pojawiające się w trakcie realizacji zadania i przekraczające formalne ustalenia, są na pierwszym miejscu. 

“Exergy” stawia na przyszłość swoich klientów. W czasach ciągłych zmian postawienie na poprawę efektywności energetycznej we własnej firmie i skupienie się na ochronie klimatu to krok we właściwą stronę. “I nasz główny cel” - podkreślił Radosław Andrulewicz.

 

Radosław Andrulewicz (z prawej) oraz Georg Smuda (z lewej) Fot. R.Dethloff (Digital Monsters)

Radosław Andrulewicz (w środku), Zofia Olszewska (z prawej) oraz Georg Smuda (z lewej) / Fot. R.Dethloff (Digital Monsters)

Wszystkie aktualności

Partnerzy