Firma meister Bau oficjalnie w Izbie Gospodarczej „Śląsk”!

W imieniu zarządu Izby Gospodarczej „Śląsk” nowy członek został oficjalnie powitany przez jej wiceprezesa, Georga Smudę.

Formalności zostały dopełnione w sierpniu, a wczoraj (22.09.2021 - przyp.red.) miała miejsce część oficjalna – firma meister Bau, reprezentowana przez Jana Klimkiewicza dołączyła do grona członków Izby Gospodarczej „Śląsk”. W imieniu zarządu Izby nowy członek został oficjalnie powitany przez jej wiceprezesa, Georga Smudę, który wręczył Janowi Klimkiewiczowi pamiątkowe świadectwo członkostwa.

„Każdy ze wspólników posiada firmę, która jest członkiem Izby Gospodarczej ‘Śląsk’. Znamy więc plusy współpracy z Izbą. To są przede wszystkim różne inicjatywy, doradztwo, a przede wszystkim kojarzenie partnerów gospodarczych. Uważamy, że łatwiej jest funkcjonować, jeżeli jest się w stowarzyszeniu, które zrzesza firmy, mogące być zainteresowane naszymi usługami i wzajemnie, ponieważ też jesteśmy otwarci np. na przedsiębiorstwa z branży budowlanej, które poszukują partnerów, wykonujących dla nich np. dachy, czyli firm ciesielskich lub budowlanych. Uważam, że do tego służy m.in. zrzeszenie się w różnego rodzaju izbach, żeby być bliżej innych przedsiębiorców i żeby wzajemnie sobie ufać, skoro wspólnie działamy pod dachem takiego brandu jak Izba Gospodarcza ‘Śląsk’” – powiedział Jan Klimkiewicz, członek zarządu meister Bau.

„To ogromna radość móc przyjąć w poczet członków Izby Gospodarczej ‘Śląsk’ nową firmę, która bez wątpienia w swojej dziedzinie specjalizacji należy do wiodących innowatorów. Szeroko pojęta branża drzewna i budowlana jest silnie reprezentowana w naszych szeregach, dlatego jestem pewien, że z tej współpracy wyniknie wiele dobrego zarówno dla firmy meister Bau, jak i innych członków IGŚ. Współpraca to esencja tego, czym jest i co reprezentuje Izba Gospodarcza ‘Śląsk’. Dlatego w imieniu zarządu dziękuję, za zaufanie i jeszcze raz serdecznie witam!” – mówił Georg Smuda, wiceprezes Izby Gospodarczej „Śląsk”.

Więcej radości z budowania

Firma meister Bau specjalizuje się w wytwarzaniu konstrukcji drewnianych dla ciesielstwa i budownictwa. „Produkujemy dosłownie wszystko, co jest z wykonane z drewna zaczynając od więźb dachowych poprzez różnego rodzaju domki ogrodowe, letniskowe, drewutnie, carporty i altany. Tak naprawdę wykonujemy wszystko, co jest konstrukcją drewnianą” – wyjaśnił Jan Klimkiewicz, dodając, że na tle konkurencji firma wyróżnia się szybkością działania, precyzją i dokładnością wykonania. „Dzięki najnowszym i najbardziej innowacyjnym liniom technologicznym oraz oprogramowaniu, zapewniamy wykonanie różnego rodzaju precyzyjnych frezów, szlifów, wycięć i wymyślnych konstrukcji drewnianych, wykorzystując różne rodzaje połączeń”.

Przedsiębiorca podkreślił również, że współpraca z meister Bau niesie jeszcze jedną, bardzo ważną korzyść dla każdego klienta, czy też partnera biznesowego. „Oferujemy bardzo atrakcyjne terminy realizacji zamówienia. Warto pamiętać, że u większości firm z obszaru konstrukcji drewnianych terminy realizacji zamówienia sięgają minimum 3 miesięcy, jak nie pół roku, a nawet dłużej. My jako młoda firma jesteśmy w stanie w ciągu 3 tygodni wszystko wykonać”.

meister Bau wynosi proces budowy na zupełnie inny poziom. Co kiedyś przynosiło nieprzespane noce, teraz staje się przyjemnością. „Sposób, w jaki realizujemy zlecenia, niweluje niepotrzebny stres, a przynosi radość, bo o to właśnie chodzi, o więcej radości z budowania” – zakończył Jan Klimkiewicz.

 


Jan Klimkiewicz (z prawej) oraz Georg Smuda (z lewej) Fot. R.Dethloff (Digital Monsters)

 


Jan Klimkiewicz (z prawej) oraz Georg Smuda (z lewej) / Fot. R.Dethloff (Digital Monsters)

Wszystkie aktualności

Partnerzy