Pierwsze spotkanie w ramach SILESIA MEET UP: Wsparcie dla biznesu

Już 28.09.2021 odbędzie się w Gminie Tarnów Opolski pierwsze spotkania z cyklu “SILESIA MEET UP: Wsparcie dla biznesu”. 

Spotkanie dla przedsiębiorców z Gminy Tarnów Opolski odbędzie się w Kątach Opolskich w Restauracji “Joanna”, początek o godzinie 18.00. Udział jest bezpłatny. Wymagane jest potwierdzenie chęci udziału.

Kontakt ws. spotkania:

tel.77 453 84 83
info@igsilesia.pl

 

SILESIA MEET UP, czyli wsparcie skrojone na miarę dla lokalnego biznesu

Izba Gospodarcza "Śląsk" jako organizacja samorządu gospodarczego, organizuje działania wspierające rozwój przedsiębiorczości w regionie. Jednym z nich jest cykl spotkań “SILESIA MEET UP: Wsparcie dla biznesu”, które przybliżają przedsiębiorcom wsparcie oferowane przez szeroko rozumiane instytucje z otoczenia biznesu na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Uczestnicy podczas spotkań poznają ofertę Izby Gospodarczej Śląsk, Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki oraz Fundacji Rozwoju Śląska i mają możliwość uzyskania informacji na temat usług, subwencji, a także programów i działań wspierających działalność gospodarczą bezpośrednio u przedstawiciela danej organizacji.

Spotkania odbywają się każdorazowo na terenie konkretnej gminy z przedsiębiorcami tworzącymi lokalną gospodarkę. To umożliwia instytucjom wyjście ze swoją ofertą do konkretnego przedsiębiorcy w jego miejscu działalności. 

Spotkania adresowane są przede wszystkim do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie województwa opolskiego. “SILESIA MEET UP: Wsparcie dla biznesu” ma na celu zachęcenie przedsiębiorców do korzystania z właściwego dla ich biznesu wsparcia, które oferują instytucje biorące udział w cyklu wydarzeń.

Udział jest bezpłatny.

Wszystkie aktualności

Partnerzy