Enterprise Network działającego przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości”, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu/konsultacjach pn.: ”Podatek VAT w obrocie międzynarodowym - zmiany od 2020 roku”.

Enterprise Network działające przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości”, serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu/konsultacjach pn.: ”Podatek VAT w obrocie międzynarodowym - zmiany od 2020 roku”.

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 9 marca 2020 r. w Centrum Biznesu przy ul. Wrocławskiej 133 w Opolu w godz. 08.45–16.00, natomiast konsultacje dla firm przeprowadzone będą w dn. 10 marca 2020 r. w Opolu w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Damrota 4/11, III p. (godziny konsultacji będą ustalane indywidualnie).

 

Szkolenie i konsultacje skierowane są do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić załączony formularz i przesłać go na adres m.stylska@spp.opole.pl w terminie do 2 marca 2020 r. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej firmy w szkoleniu/konsultacjach mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.


Szczegółowe informacje oraz agenda spotkania znajdują się w załączniku.

Wszystkie aktualności

Partnerzy