KONKURS FIRMA ROKU 2019

Już po raz siedemnasty Izba Gospodarcza „Śląsk” organizuje Galę Biznesu. To przedsięwzięcie, którego głównym celem jest promocja przedsiębiorczości na Śląsku. Podczas uroczystości poznamy laureatów konkursu „Firma Roku 2019" w kategoriach: Przedsiębiorstwo, Produkt/Usługa oraz Junior Biznesu. Od 2020 roku swoje wyróżnienie przyznawać będzie również Rada Izby Gospodarczej „Śląsk”

Konkursu ma na celu promocję tych przedsiębiorstw, które zarządzane w sposób nowoczesny reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom, osiągają dobre wyniki oraz kierują się zasadami etyki w prowadzeniu swojej działalności.  Po raz pierwszy konkurs ma charakter otwarty co znaczy, że zgłoszenia mogą nadsyłać wszyscy przedsiębiorcy z obszaru działania Izby.

W każdej kategorii wyłonione zostaną trzy nominowane firmy, ich przedstawiciele otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz dwa podwójne zaproszenia do udziału w uroczystej gali.

Laureaci konkursu w każdej z wymienionych kategorii podczas XVII Gala Biznesu (20.03.2020 w CWK w Opolu) otrzymają statuetkę zaprojektowaną na potrzeby konkursu przez Henryka Korbańskiego – opolskiego artystę rzeźbiarza.

 

 

Tegoroczną edycję swoim koncertem uświetni legenda polskiej piosenki, znana z takich przebojów jak „W moim magicznym domu”, „Ja dla pana czasu nie mam” czy „Samba przed rozstaniem” – Hanna Banaszak!

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu oraz do zgłaszania kandydatur na udostępnionych formularzach na stronie igsilesia.pl w terminie do 20 lutego br.

 

Wszystkie aktualności

Partnerzy