Opolska Marka

Marszałek Województwa Opolskiego – Andrzej Buła oraz Dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Roland Wrzeciono, serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej edycji konkursu „Opolska Marka”. Organizatorem Konkursu jest Zarząd Województwa Opolskiego wraz z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki, Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu oraz Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Opolu.

 

To już 17 edycja tego konkursu. Jest on jedną z najciekawszych form promowania potencjału gospodarczego Opolszczyzny, wyróżniających się produktów, usług i firm.

 

Wolontariat pracowniczy, lider opolskiej gospodarki, pracodawca roku i Opolskie ze smakiem – to nowe kategorie w tegorocznej edycji konkursu Opolska Marka. Nagrodzone w nim będą też, jak co roku, usługa, produkt i przedsiębiorstwo promujące region.

W konkursie mogą brać udział firmy, które mają swoją siedzibę, oddział albo filię na terenie woj. opolskiego. W kategoriach usługa, produkt, promocja regionu, wolontariat pracowniczy, pracodawca roku i „Opolskie smaki” przedsiębiorcy sami mają zgłosić swoje kandydatury. Nagrodę w kategorii „Lider Opolskiej Gospodarki” przyzna natomiast zarząd województwa opolskiego.

Firmy, które chcą powalczyć o prestiżowy tytuł Opolskiej Marki, mogą zgłaszać się do 14 lutego.

Więcej informacji, karty zgłoszenia i regulamin konkursu znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

https://www.opolskie.pl/region/promocja/opolska-marka/opolska-marka-2019/

Uroczysta gala, podczas której wręczone zostaną nagrody, odbędzie się 25 marca w Filharmonii Opolskiej

Wszystkie aktualności

Partnerzy