Zaproszenie na spotkanie z cyklu "Be Lean" - 12.12.2019 r.

Szanowni Państwo,

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Rolanda Wrzeciono, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Be Lean”.

Tematem szkolenia będzie: „LEAN w logistyce”

Na spotkanie zapraszamy w dn. 12.12.2019 r. do Centrum Nauka Biznes Politechniki Opolskiej, ul. Waryńskiego 4, Opole, na godz. 9:00. Szczegóły dotyczące planowanego szkolenia znajdują się w załączonej agendzie.

Tym razem do współpracy zaprosiliśmy Instytut Doskonalenia Produkcji Sp. z o.o. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia szkoleń dotyczących Lean Management mieszcząca się w Gliwicach. Instytut może poszczycić się współpracą z wieloma firmami, współpracą z uczelniami wyższymi oraz rozmaitymi publikacjami.

Spotkanie jest bezpłatne, jednak ilość miejsc jest ograniczona, dlatego możemy przyjmować jedynie zgłoszenia od dwóch osób z każdej firmy. Prosimy o zgłoszenia drogą mailową na adres: m.dudek@ocrg.opolskie.pl, jak również o informację w razie rezygnacji z udziału.

Po zakończeniu zajęć zapraszamy wszystkich uczestników na lunch.

Wszystkie aktualności

Partnerzy