Targi Meble Polska zapraszają na Golden Marketing Conference w Katowicach

Przed kolejną edycją Targów Meble Polska warto wziąć głęboki oddech i zaplanować udział w niezwykle inspirującym wydarzeniu!

 

22 prelegentów, specjalistów w zakresie marketingu opowie o narzędziach, technikach i praktykach, które stoją za sukcesem największych marek w Polsce i zagranicą.

 

Tematami prelekcji będą m.in. strategie marketingowe, digital marketing, social media i influencer marketing oraz sztuczna inteligencja w marketingu. Na scenie wystąpią eksperci z branży, tacy jak Piotr Bucki (BuckiPro), Paweł Szczepaniec (ING Bank Śląski), Monika Czaplicka (Wobuzz), Artur Jabłoński (digitalk), Michał Pala (TOUS Jewelry) czy doradca marek Marek Gonsior.

 

Udział w GMC to także doskonała okazja do wymiany kontaktów biznesowych, zdań i opinii, a także na nawiązanie nowych kontraktów. W jednym miejscu spotkają się specjaliści do spraw marketingu, przedstawiciele agencji, freelancerzy oraz właściciele firm. To przełomowy dla Top Managementu event łączący najlepsze prelekcje wybitnych ekspertów w swoich branżach z inspirującym networkingiem o dużym potencjale biznesowym.

Golden Marketing Conference odbędzie się 20-21 listopada w Park Inn by Radisson w Katowicach.

 

Program oraz szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na: https://goldenmarketing.pl/katowice/

 

Specjalnie dla uczestników targów Meble Polska został przygotowany rabat  20%

na udział w wydarzeniu.

Podczas rejestracji należy wpisać kod MEBLE POLSKA, aby odebrać zniżkę.

Wszystkie aktualności

Partnerzy