7 Międzynarodowe Targi Ekostyl 2019 Zdrowej Żywności, Stylu Życia i  EKOrodziny w Bielsku - Białej

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki zaprasza przedsiębiorców oraz przedstawicieli otoczenia biznesu z terenu województwa opolskiego do wspólnego wyjazdu na 7 Międzynarodowe Targi Ekostyl 2019 Zdrowej Żywności, Stylu Życia i  EKOrodziny do Bielska Białej w dniu 15.11.2019.

Wyjazd realizowany będzie w ramach projektu Kooperacyjne Opolskie – profesjonalne otoczenie biznesu II, dzięki czemu uczestnicy nie ponoszą kosztów przejazdu. Darmowy przejazd na trasie Opole- Bielko-Biała- Opole.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Działem Innowacji OCRG, Roland Kulig, tel. 77 4033643, kom. 515 715 161, e-mail.r.kulig@ocrg.opolskie.pl

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń!

Szczegółowy program wyjazdu podany zostanie w najbliższych dniach!

 

ZAPRASZAMY !!!

OPIS TARGÓW

15 – 17 listopada   w Bielsku – Białej.

 

  • Targi EKOStyl mają na celu propagowanie idei ekologicznego stylu życia. Dlatego od lat na targach pojawiają się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami.
  • Prezentowane na targach ekoprodukty to wyroby  najwyższej jakości, producenci wyrobów ekologicznych mają na względzie dobro człowieka i działania długofalowe – czyli zdrowie klientów, innowacyjność, troskę o zachowanie czystości planety.
  • Targi EKOstyl od lat cieszą się wysoką frekwencją odwiedzających targi konsumentów, a także rosnącym zainteresowaniem przedstawicieli ekobranży.

 

Najbliższa edycja zapowiada się rekordowo, do dyspozycji zwiedzających będzie aż 320 różnorodnych stoisk, oferujących zarówno zdrową żywność,  jak i usługi ekologiczne, prozdrowotne, doradztwo dietetyczne. Pojawią się wystawcy nie tylko z Polski, ale również z Austrii, Czech, Rumunii, Bułgarii, a także Litwy i Ukrainy.


W bogatej ofercie wystawców dużą część stanowią  certyfikowane i tradycyjne wyroby producentów żywności organicznej –  jak produkty zbożowe, wędliny, nabiał, przetwory owocowe i warzywne, miody i bakalie i inne.


Pojawiło się też wiele nowych, atrakcyjnych produktów, m. in. oparte o polski patent doskonałe środki czystości i naturalne kosmetyki  dla dorosłych i dla dzieci,  wegańskie ekokosmetyki i suplementy, ziołowe syropy, ekologiczne przyprawy i wina, ekodywany z wełny i jedwabiu z Ukrainy i wiele innych. Można też będzie poznać prezentowane na targach  nowoczesne sposoby diagnostyki, rehabilitacji, zabiegi antiage.


Targom towarzyszy atrakcyjny program wydarzeń, takich jak:

 

   STREFA  Porad Dietetycznych i Zdrowotnych    - specjalna ekspozycja, na której prezentują się specjaliści ze sprawdzonymi, skutecznymi produktami i terapiami dla zapewnienia zdrowia, podniesienia jakości i komfortu życia.

 

   KONFERENCJA:  „Zdrowie w zasięgu ręki”    – z udziałem uznanych specjalistów i doświadczonych naturoterapeutów  - która odbędzie się w dniu 16 listopada 2019, od godz. 10.45 w Sali Konferencyjnej w Hali
na terenie targów, na I piętrze. Obowiązuje rejestracja dostępna na stronie (więcej).

   WYKŁADY, Prelekcje i Warsztaty    – w sali konferencyjnej na terenie targów. (więcej).

   STREFY Pokazów Kulinarnych    –  tematyczne pokazy przygotowania potraw Kuchni śródziemnomorskiej, bałkańskiej, węgierskiej, oczywiście i Polskiej, w tym świątecznej połączone z degustacją potraw. (więcej)

   EKOPRZEDSZKOLE     – w którym  będzie można pozostawić swoje pociechy na czas zwiedzania targów  pod fachowym okiem wykwalifikowanej kadry, która będzie promować  w formie warsztatów zachowania ekologiczne u najmłodszych targowych gości.

 

Oferta targów skierowana jest zarówno do profesjonalistów  poszukującym kontaktów  biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich.
Na targach z okazji zbliżających się Świąt będzie można dokonać „zdrowych zakupów” oraz  zaopatrzyć się w niebanalne, oryginalne podarunki świąteczne.    Informacje targowe w pigułce     

●   Targi odbędą się w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26,
●   Będą udostępnione do zwiedzania: codziennie od godz. 10.00 do 18.00.
●   Bilet wstępu jest w cenie 5 zł. Grupy zorganizowane – wstęp na targi bezpłatny.
●   E-bilet -  bezpłatne wejście na targi. Można go pobrać ze strony internetowej targów, wydrukować i  okazać w punktach kasowych, gdzie jest wymieniony na bezpłatną wejściówkę.
●   Zapewniamy dogodny dojazd i bezpłatne parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie Hali.

 

 

 

http://targibielskie.pl/7-targiekostyl-2019-zdrowej-zywnosci-stylu-zycia-i-ekorodziny?gclid=Cj0KCQiAtf_tBRDtARIsAIbAKe2eglIOmO6oLWUvdAfvmiWFgPfJ8sHdGl0rkrETG5hcAdu1TRCQYOkaAhgkEALw_wcB

 

 

 

Wszystkie aktualności

Partnerzy