Mapowanie procesów w firmach, czyli ile możesz zarobić dzięki wprowadzeniu Lean

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Rolanda Wrzeciono, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Be Lean”.

Tematem szkolenia będzie: „Mapowanie procesów w firmach, czyli ile możesz zarobić dzięki wprowadzeniu Lean”

Na spotkanie zapraszamy w dn. 15.10.2019 r. do Centrum Nauka Biznes Politechniki Opolskiej, ul. Waryńskiego 4, Opole, na godz. 9:00. Szczegóły dotyczące planowanego szkolenia znajdują się w załączonej agendzie.

Tym razem do współpracy zaprosiliśmy Instytut Doskonalenia Produkcji Sp. z o.o. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia szkoleń dotyczących Lean Management mieszcząca się w Gliwicach. Instytut może poszczycić się współpracą z wieloma firmami, współpracą z uczelniami wyższymi oraz rozmaitymi publikacjami.

Spotkanie jest bezpłatne, jednak ilość miejsc jest ograniczona, dlatego możemy przyjmować jedynie zgłoszenia od dwóch osób z każdej firmy. Prosimy o zgłoszenia drogą mailową na adres: invest@ocrg.opolskie.pl, jak również o informację w razie rezygnacji z udziału.

Po zakończeniu zajęć lunch dla wszystkich uczestników.

W przypadku dodatkowych pytań, proszę o kontakt.

 

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera OCRG

Wszystkie aktualności

Partnerzy