Bezpłatne spotkanie informacyjne pt. Amazon – globalny lider e-commerce.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pt.  „Amazon – globalny lider e-commerce. Sprzedaż B2C i B2B online do krajów Unii Europejskiej oraz do Stanów Zjednoczonych”, które odbędzie się 18 września 2019 r. w godz. od 10.00 do 12.00
w siedzibie Stowarzyszenia „Promocja Przedsiębiorczości”, ul. Damrota 4 w Opolu.

Spotkanie skierowane jest do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Amazon jest największą w Europie i na świecie platformą sprzedaży online pod względem ilości użytkowników. Łączna liczba użytkowników Amazon w Europie wynosi około 340 mln.

Prowadzący:

Krzysztof Steczek – dyrektor i współzałożyciel firmy Smartbuyers limited

Smartbuyers Ltd jest firmą specjalizującą się w sprzedaży online za pośrednictwem platform internetowych e-commerce takich jak Amazon, Ebay, Etsy i inne do krajów Unii Europejskiej, takich jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Włochy a także Stanów Zjednoczonych, krajów azjatyckich i bliskiego wschodu.

 

Udział w spotkaniu informacyjnym można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia 16 września 2019 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl lub a.zachon@spp.opole.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w spotkaniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.       

 

Więcej informacji pod nr tel.: 500 169 166 lub 505 984 012

 

Wszystkie aktualności

Partnerzy