Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych- Opolska Konferencja Techniczna

Zadbaj o niezawodność i Utrzymanie Ruchu w swoim przedsiębiorstwie

Produkcja to skomplikowany proces, którego sprawne przeprowadzenie wymaga fachowej wiedzy. Podczas naszej konferencji możesz zaczerpnąć jej od ekspertów, którzy na co dzień pracują w cenionych firmach z branży. Tym razem skupimy się na unikaniu przestojów. Pierwsze wydarzenie z serii „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” odbędzie się już 25 września w domExpo w Opolu.

Utrzymanie Ruchu to niełatwy i wymagający ogromnej wszechstronności proces – na dodatek, proces ciągły. Aby uniknąć problemów i spadku wydajności, musisz opracować i wdrożyć odpowiednią strategię, dobrać właściwe narzędzia,  a potem także regularnie analizować i wprowadzać zmiany. Od tego zależy bezpieczeństwo pracowników i ciągłość produkcji. Nasi eksperci w Opolu opowiedzą o swoich udanych wdrożeniach i rozwiązaniach, z których korzystają w swojej pracy.

Technologie ultradźwiękowe, sieci AS, bezprzewodowy monitoring maszyn, sposoby na to, jak zapewnić sobie czyste i przyjazne stanowisko pracy, systemy optyczne, RFID oraz IO-Link – to tylko część wiedzy, jaką podzielą się z Tobą nasi prelegenci. Dowiesz się, jakie technologie ułatwią inspekcję urządzeń mechanicznych i elektrycznych, dlaczego warto zainwestować w interfejsy AS oraz jak możesz skrócić czas diagnostyki maszyn.

Warsztaty techniczne

Podczas konferencji odbędą się również warsztaty prowadzone przez ekspertów z firm 7 Bar oraz Newtech Engineering. Podczas pierwszego warsztatu pt. „Sprężone powietrze w praktyce” dowiesz się, jak zarządzać systemami sprężonego powietrza, zwiększyć ich wydajność oraz za pomocą jakich narzędzi przeprowadzać diagnostykę. Drugi warsztat, „Sieć AS-interface w praktycznych zastosowaniach” to spotkanie dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej o niezbędnych przy wdrażaniu automatyki interfejsach AS: czym są, jak je wdrożyć i poprawnie skonfigurować.

Konferencja została objęta patronatem honorowym m.in. Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Krajowej Izby Gospodarczej, Prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego oraz Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły, a także licznymi lokalnymi patronatami medialnymi branżowymi.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny.

Dowiedz się więcej i zarejestruj:

http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/utrzymanie-ruchu-wrzesien-2019-opole/

Serdecznie Zapraszamy ! 

Wszystkie aktualności

Partnerzy