Bezpłatne szkolenie i indywidualne konsultacje z zakresu delegowania pracowników do pracy za granicę

Ośrodek Enterprises Europe Network działający przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” serdecznie zaprasza firmy do udziału w bezpłatnym szkoleniu
i indywidualnych konsultacjach
z zakresu delegowania pracowników do pracy za granicę, które odbędą się w dniach 20–21 sierpnia 2019 r. w siedzibie Stowarzyszenia „Promocja Przedsiębiorczości”, ul. Damrota 4 w Opolu.

Szkolenie odbędzie się w dniu 20 sierpnia 2019 r. w godz. od 8.45 do 15.00. Konsultacje odbędą się w dniu 21 sierpnia 2019 r. w godz. indywidualnie ustalonych z przedsiębiorcami.

 

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

 

Prowadzące:

Martyna Janikowska – radca prawny

Alicja Kunicka – prawnik i mediator

Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c.

 

Udział w szkoleniu/konsultacjach można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia 13 sierpnia 2019 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl. Po tej dacie zostaną Państwo poinformowani o zakwalifikowaniu się na listę uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu/konsultacji mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.       

 

Szkolenie i konsultacje są finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014 – 2021 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. 

 

Wszystkie aktualności

Partnerzy