FURNICA, SOFAB i DREMA 2019 - wyjazd grupowy

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SoFab, Drema, Furnica, które odbędą się w dniach 10-13 września 2019 w Poznaniu.

Blok targów DREMA/ FURNICA/ SOFAB 2019 to najbardziej wyczekiwane spotkanie sektora przemysłu drzewno-meblarskiego w Polsce i jednocześnie największe w Europie Środkowo-Wschodniej centrum zaopatrzenia dla producentów mebli. Międzynarodowym Targom Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB w bieżącej edycji towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA oraz Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA – te trzy eventy odbędą się w terminie 10-13 września 2019 w Poznaniu.

Tegoroczna ekspozycja targów DREMA/ FURNICA/ SOFAB będzie się koncentrować wokół idei Przemysłu 4.0. Duży nacisk położony będzie na digitalizację, robotyzację i automatyzację procesów technologicznych oraz ścisłą współpracę człowieka z maszyną. Wystawcy pokażą technologie jutra i rozwiązania na miarę czwartej rewolucji przemysłowej. Zmiany w branży drzewnej i meblarskiej nadciągają wielkimi krokami i wymagają inwestycji w odpowiednie innowacje, a inspiracji, dobrych praktyk i najlepszych produktów związanych z sektorem drzewnym i meblarskim można szukać tylko w Poznaniu podczas bloku targów DREMA, FURNICA I SOFAB 2019.

 

 

Nowością tegorocznej edycji SOFAB będzie Tapicernia 4.0, czyli przestrzeń prezentująca w pełni zautomatyzowany proces produkcji mebli tapicerowanych z zastosowaniem robotów przemysłowych. Ponadto jednym z punktów programu będzie Forum Trendów – wykłady i ekspozycja firm z branży meblarskiej, pokazy designu i najnowszego wzornictwa dotyczącego projektowania mebli (płyty, tkaniny, okucia). Nie zabraknie też wydarzenia integrującego branżę – III odsłona Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego – określanego najważniejszym w kraju spotkaniem branży meblarskiej z udziałem przedstawicieli wiodących producentów mebli.

FURNICA, SOFAB i DREMA 2019 to najlepsze miejsce do zakontraktowania komponentów i materiałów oraz zakupu maszyn i narzędzi do prowadzonej produkcji mebli

 

Propozycja udziału w targach
DREMA/ FURNICA/ SOFAB 2019

Termin: 11-13.09.2019

Wyjazd: 11.09.2019
Powrót: 13.09.2019
Zakwaterowanie: 2 noclegi, hotel *** ze śniadaniem, Poznań lub bliskie okolice

Koszt: 450/550 zł brutto (cena obejmuje: transport, ubezpieczenie, bilet wstępu na wszystkie dni targowe, dwa noclegi w pokoju dwuosobowy/jednoosobowy ze śniadaniem)

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń 
Termin nadsyłania zgłoszeń 20.08.2019

Karta zgłoszeniowa do pobrania

Wszystkie aktualności

Partnerzy