Międzynarodowy Tydzień Coachingu 2019


Przez jeden tydzień w maju na całym świecie coachowie International Coach Federation dzielą się wiedzą na temat coachingu, prowadzą warsztaty, oferują usługi pro bono. W ten sposób obchodzą święto swojej profesji. Przedsięwzięcie służy przybliżeniu,
czym jest profesjonalny coaching, stworzeniu szansy doświadczenia tej metody wsparcia, jak również płynących z niej korzyści.

W tym roku Międzynarodowy Tydzień Coachingu (International Coaching Week) potrwa od 20 do 26 maja. Zaplanowanych zostało wiele wydarzeń w największych miastach Polski.


Międzynarodowa organizacja coachingowa International Coach Federation Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobistego, organizuje w Opolu w dniu 22 maja 2019r. Konferencję „Budowanie relacji coachingowych w firmie w oparciu o człowieka, relacje i kompetencje”, która odbędzie się w Collegium Civitas Uniwersytetu Opolskiego przy ul. Katowickiej 89.

 

Program wydarzenia: 22.05.2019r., rozpoczęcie godz. 14.00.
13:30 – 14:00 – Kawa na powitanie i rozmowy w kuluarach
14:00 - 14:15 - Otwarcie konferencji
14:15 - 16 :00 – Panel dyskusyjny z udziałem czołowych reprezentantów polskiego
coachingu: Prezes ICF Polska Zuzanna Mazurek (PCC), Dorota Trzmielewska
(ACC) Vice Prezes ICF Polska, Prezes Izby Coachingu Polska Bartosz Berendt
(MCC), Anna Pak-Halaba (ACC) Dyrektor Oddziału ICF Opole, Michał Bloch
(MCC) oraz akredytowani Coachowie regionu opolskiego.
16:00 - 16:10 – Zakończenie konferencji
16:10 - 16:50 – Czas na poczęstunek i rozmowy w kuluarach
17:00 – 20:00 – Warsztaty prowadzone przez zaproszonych gości

W tegorocznej konferencji zapowiedzieli swój udział czołowi reprezentanci polskiego coachingu: Prezes ICF Polska Zuzanna Mazurek (PCC), Prezes Izby Coachingu Polska Bartosz Berendt (MCC), Vice Prezes Dorota Trzmielewska (ACC),
Dyrektor Oddziału ICF Opole Anna Pak-Halaba (ACC) oraz Michał Bloch (MCC).
Konferencja zaadresowana jest do działów HR, menedżerów, właścicieli firm i przedsiębiorców z terenu Opolszczyzny i będzie przeprowadzona w formule merytorycznego panelu dyskusyjnego. Taka formuła pozwoli na szeroką wymianę kontaktów
i nawiązanie relacji biznesowych.


Poza konferencją odbędą się również, w dniach od 20-24 maja br. warsztaty tematyczne (odporność psychiczna, praca z emocjami, budowanie relacji w domu, w pracy, style myślenia, rozwiązania dla biznesu) oraz spotkania indywidualne i grupowe dla osób zainteresowanych tą formą rozwoju.


Mając na celu zwiększenie efektywności naszych działań, którym przyświeca jeszcze ściślejsze połączenie lokalnego biznesu z instytucjami naukowo-badawczymi regionu, zaprosiliśmy do współtworzenia tego wydarzenia następujących Partnerów: UO, OCRG, Convictus Joanna Kaczmarczyk, Tangent, Consulting Group, , I-SE Iwona Serafin, Aleksander Karnaś, Przedszkole „Bajka”, „Pyszny Bukiet”.


Sponsorów: Time2Work, DORADKOM Dorota Jaworska.


Patronów medialnych: TVP3 Opole, Radio Opole, Radio DOXA, Magazyn „Coaching”.

 

Więcej informacji na temat wydarzeń odbywających się w ramach Światowego Tygodnia
Coachingu znajduje się na stronie: www.icf.org.pl/coaching-week/opole
oraz na FB: https://www.facebook.com/IcfOpole/

***

Kontakt do Organizatora:
Anna Pak-Halaba, Dyrektor ICF Opole
tel.: +48 880 753 251 , e-mail: opole@icf.org.pl

Wszystkie aktualności

Partnerzy