Szkolenie MS Excel – poziom podstawowy 28-29.01.2019 Opole

Szanowni Państwo zapraszamy na szkolenie MS Excel – poziom podstawowy.

 

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą nauczyć się od podstaw efektywnego wykorzystania programu MS Excel. Celem szkolenia jest nabycie umiejętności płynnej obsługi programu MS Excel
w celu zwiększenia efektywności pracy i kwalifikacji zawodowych. Uczestnicy szkolenia nabędę wiedzę jak  edytować i analizować dane, tworzyć wykresy i podsumowania oraz przygotowywać dokumenty do wydruku i wiele innych przydatnych funkcji wykorzystywanych w programie. Uniwersalny charakter prezentowanych zagadnień pozwala pokazać możliwości MS Excel w codziennej pracy administracyjno-biurowej oraz w rozwiązywaniu indywidualnych problemów. Korzystanie z programu Excel wpływa na wzrost wydajności oraz jakości pracy, prowadzi do redukcji strat czasu pracy. Znajomość Excela podwyższa poziom kompetencji zawodowych oraz zwiększa szansę na awans lub znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy.

 

Termin szkolenia:

2 dni szkoleniowe, 15 godzin zegarowych

28.01.2019 (poniedziałek) w godzinach 08:00 – 15:30

29.01.2019 (wtorek) w godzinach 08:00 – 15:30

 

Miejsce szkolenia:

Park Naukowo Technologiczny
ul. Technologiczna 2
45-839 Opole

 

Cena szkolenia to TYLKO 299 zł brutto*

 

Szkolenie prowadzi: Marta Hain - trener praktyk, wieloletni szkoleniowiec i pasjonat świata IT. Ekspert w zakresie programu MS Excel, która stawia na ciągłe samodoskonalenie poprzez zdobywanie nowej wiedzy, uśmiech, społeczną odpowiedzialność biznesu CSR oraz dobre praktyki GIODO, bezpośrednio przekładające się na skuteczną ochronę danych osobowych Klientów. Certyfikowany ekspert ECDL European Computer Driving – PTI, Oracle Certified Professional, Java SE 6 Programmer, OMG – Certified UML Professional, CERTIPORT Microsoft Office Specialist.

  

Budynek w którym odbywają się zajęcia dostosowany jest do osób niepełnosprawnych a sala nowoczesna i klimatyzowana.  W budynku znajduje się winda, podjazd, kuchnia oraz bezpłatny parking. Na szkolenia zapewniamy, materiały dydaktyczne, długopis, notatnik oraz słodki poczęstunek kawę, herbatę i inne smakołyki z których można korzystać podczas trwania całego szkolenia.

 

Dodatkowo pragnę zaznaczyć, że nasze szkolenia odbywają się z wykorzystaniem NOWOCZESNEGO sprzętu komputerowego, przy AKTYWNYM zaangażowaniu uczestników. Zajęcia prowadzone są
w zrozumiały sposób, zapewniający przyswojenie przekazywanej wiedzy przez każdego Uczestnika szkolenia.  Szkolenia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze z uwzględnieniem 20% teorii i 80% praktyki.  Na szkolenia zapewniamy profesjonalne materiały edukacyjne, długopis, notatnik oraz pliki na których Uczestnicy szkolenia pracują  po zakończonych zajęciach otrzymują na wyłączność, co jest dodatkowym atutem podczas ćwiczeń w zaciszu domowym.

 

Uczestnicy szkolenia otrzymują:

  1. Certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu wydany przez naszą Placówkę Szkoleniową.
  2. Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydane na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN).
  3. Dodatkowo istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu zewnętrznego:

a) Microsoft Office Specialist (MOS) w ramach certyfikacji CERTIPORT, który jest wiodącym certyfikatem honorowanym na całym świecie.

b) Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych (ECDL), który pokrywa wszystkie kompetencje z ramy DIGCOMP, uznawanego na terytorium całej Europy.

 

Dlaczego my:

- Jesteśmy szkołą wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.16/00046/2016,

- Posiadamy wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, dzięki czemu wydajemy świadectwa certyfikowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

- Należymy do Bazy Usług Rozwojowych.

- Świadczymy Usługi Szkoleniowe zgodnie ze standardem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0.

- Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjno Testowym CERTIPORT oraz Certyfikowanym Laboratorium Edukacyjnym ECDL.

- Dla rodzin posiadających Opolską Kartę Rodziny i Seniora oferujemy atrakcyjne rabaty.

- Uczestniczymy w projekcie „Kluczbork dla rodziny +” oraz „Gmina Kluczbork dla Seniora”.

- Honorujemy „Karta Dużej Rodziny”.

- Współpracujemy z Opolską Izbą Gospodarczą oraz Izbą Gospodarczą „Śląsk”.

- Posiadamy certyfikat „Firma Godna Zaufania” oraz „Firma z Zasadami”.

- Jesteśmy laureatem konkursu „Opolska Marka 2015″ w kategorii CSR - PRZEDSIĘBIORSTWO DLA REGIONU w sektorze mikro i małe przedsiębiorstwo.

 

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona!

 

KONTAKT:

Małgorzata Bieniek
Specjalista ds. organizacji i rozwoju sprzedaży

E: biuro@mdszkolenia.pl
M: 536 22 33 50

 

 

A: MDgroup,  Kuniów 17B, 46-200 Kluczbork
I: NIP: 728-253-40-63, REGON: 101363990         
T: 536 22 33 50
W: www.mdszkolenia.pl

Wszystkie aktualności

Partnerzy