Zdobądź nowych klientów dzięki wizytówce w Google

Zdobądź nowych klientów dzięki wizytówce w Google – nowa bezpłatna usługa dla obecnych i przyszłych firm członkowskich

 

Wizytówka pojawia się, gdy użytkownicy szukają Twojej i podobnych firm w wyszukiwarce lub Mapach Google. Google Moja Firma ułatwia tworzenie i aktualizowanie wizytówki – dzięki czemu możesz się wyróżnić i zdobyć nowych klientów.

Nasza nowa bezpłatna usługa skierowana jest do obecnych i przyszłych członków Izby Gospodarczej „Śląsk”. Bezpłatnie stworzymy wizytówkę z kluczowymi informacjami o Twojej firmie. Użytkownicy Google zobaczą Twoją nazwę, dane kontaktowe oraz inne ważne informacje.

Korzystanie z usługi „Google Moja Firma” jest BEZPŁATNE i wspiera pozycjonowanie Twojej firmy. Korzystając z takiej wizytówki masz szansę na zwiększenie widoczności Twojej firmy w okolicy. Niektórzy użytkownicy szukając danej usługi, takiej jak sklep, producenci, lokale gastronomiczne, kierują się bliską odległością od ich domu. Firma, posiadając swoją wizytówkę w Mapach Google zyskuje szansę, że wybiorą właśnie ją.


Wpływaj na to, jak klienci widzą Twoją firmę

Zadbaj o to, co klienci widzą, gdy szukają Twojej firmy. Narzędzia w usłudze Google Moja Firma pozwolą Ci aktualizować wizytówkę firmy, stworzyć na jej podstawie stronę internetową i wchodzić w interakcję z klientami – a wszystko to za darmo na telefonie, tablecie lub komputerze


Buduj lojalność, odpowiadając na opinie klientów

Opinie są teraz dwukierunkową rozmową między Tobą a Twoimi klientami. Gdy tylko otrzymasz nową opinię, możesz dowiedzieć się o tym od razu, dzięki czemu klient nie będzie musiał czekać zbyt długo na odpowiedź.


Zdobywaj nowych klientów, publikując wpisy

Spraw, by użytkownicy, którzy obserwują Twoją firmę, stali się Twoimi klientami. Publikuj aktualności i specjalne oferty bezpośrednio w lokalnej wizytówce firmy w Google, by zachęcić wszystkich, którzy jej szukają, do wizyty. (Publikacja dwóch pierwszych wpisów jest bezpłatna)


Zachęcaj klientów do powrotu, regularnie publikując aktualności

Daj klientom więcej powodów, by wrócili do Twojej firmy, publikując specjalne oferty na dany dzień czy sezonowe aktualności bezpośrednio w wizytówce.


Sprawdzaj, co działa

Dowiedz się, jak klienci wchodzą w interakcję z Twoją firmą. Jak Cię znajdują? Skąd pochodzą? Dzięki Google Moja Firma odpowiedzi na te i inne pytania są na wyciągnięcie ręki.


Poznaj społeczność swoich klientów

Zobacz, skąd pochodzą osoby poszukujące Twojej firmy, by lepiej do nich docierać i zdobywać nowych klientów.


Zobacz, które zdjęcia przyciągają uwagę

Dowiedz się, które z Twoich zdjęć przyciągają najwięcej uwagi oraz jak Ci idzie w porównaniu z innymi podobnymi firmami.

 

W przypadku pytań dotyczących usługi zapraszamy do kontaktu:

 

 

Izba Gospodarcza Śląsk
ul. Ozimska 184 l.11;
45-310 Opole

77 453 84 84

biuro@igsilesia.pl

 

Wszystkie aktualności

Partnerzy