Targi rolno-spożywcze „Riga Food 2018” - nieodpłatne stoisko

Szanowni Państwo,

 

W dniach 5-8 września br. odbędą się w Rydze targi rolno-spożywcze „Riga Food 2018”. Do stolicy Łotwy przyjedzie prawie tysiąc wystawców z 35 państw. Jest to największa impreza szeroko rozumianego sektora żywnościowego organizowana w krajach bałtyckich.

 

W tym roku Ambasada RP w Rydze organizuje stoisko, na które zaprasza nieodpłatnie polskie firmy, przede wszystkim te, które nie są jeszcze obecne na rynku łotewskim, ale chcą rozwinąć tu swoją działalność. Do wspólnego zagospodarowania pozostaje standardowa powierzchnia wystawowa (ok. 18m2) wyposażona w podstawowy sprzęt (trzy info-standy, stolik, cztery krzesła, oświetlenie, wykładzina, półki ścienne), którą należy odpowiednio udekorować i wyposażyć w materiały promocyjne firm.

 

Firmy chętne do wzięcia udziału w tragach i wysłania swoich przedstawicieli, proszone są o przesłanie krótkiego opisu własnej działalności wraz z podpisanym oświadczeniem o obecności przez wszystkie dni trwania targów na adres: jaroslaw.cwiek-karpowicz@msz.gov.pl. Dokumenty należy wysyłać do dnia 15 sierpnia br. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dla firm, które nie będą mogły być fizycznie reprezentowane na imprezie wystawienniczej istnieje możliwość przesłania na adres placówki własnych materiałów promocyjnych, które będą następnie dystrybuowane na targach.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.bt1.lv/rigafood/eng/index.php

Wszystkie aktualności

Partnerzy