http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Warunki udziału w XIII Gali Biznesu
Szczegóły uczestnictwa w XIII Gali Biznesu:

1. Do bezpłatnego uczestnictwa w XIII Gali Biznesu upoważniony jest jeden reprezentant Firmy wraz z osobą towarzyszącą. Firmy będącej członkiem Izby Gospodarczej "Śląsk", które do dnia zgłoszenia swojego uczestnictwa uregulowały składkę członkowską za rok 2012 oraz 2013.

2. Prosimy o przekazanie drogą mailową następujących danych:
*Nazwa Firmy
*Imię i nazwisko uczestnika XII Gali Biznesu
*Adres Korespondencyjny
*Numer telefonu
Powyższe dane pozwolą prawidłowo wypełnić i dostarczyć zaproszenia.

3. Po dokonaniu zgłoszenia drogą elektroniczną otrzymacie Państwo imienne zaproszenie na XIII Galę Biznesu, które zarazem będzie imiennym biletem wstępu z oznaczonym miejscem.

4. Na Gali obowiązują stroje wieczorowe.

5. Istnieje możliwość zakupienia dodatkowych zaproszeń po dokonaniu wpłąty na konto Izby Gospodarczej "Śląsk" - cena za każdą osobę wynosi 99 PLN brutto, płatna przelewem do dnia 5 marca 2013r.
Nr rachunku bankowego: ALIOR BANK 12 2490 0005 0000 4530 8655 1899

6. Rezygnacja:
Odwołanie zgłoszenia udziału w uroczystościach może nastąpić do dnia 10 marca 2013r. drogą e-mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
W przypadku nie zachowania powyższego terminu nie będą zwracane wpłaty, a dodatkowo Firmy będą obciążone kwotą w wysokości 250 PLN brutto.

aaa do artukulow o 13 gali 
 

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.