http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Program Gali Biznesu
XIII Gala Biznesu oraz Konkurs „Firma Roku 2012”

Już po raz 13-sty Izba Gospodarcza „Śląsk” we współpracy z Fundacją Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych organizuje imprezę promującą przedsiębiorczość na Śląsku pod nazwą Gala Biznesu. Tegoroczna Gala odbędzie się w dniu 16 marca 2013 r. w hotelu Arkas w Prószkowie k. Opola.

Głównym punktem programu Gali jest uhonorowanie najlepszych firm w ramach Konkursu Firma Roku 2012 w kategoriach:

- przedsiębiorstwo
- produkt/usługa oraz
- junior biznesu.

Współorganizatorem konkursu jest Punkt Informacyjny Europe Direct Opole, działający przy Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki.

Gala jest gospodarczo-kulturalnym wydarzeniem, które sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych, stanowi forum wymiany myśli, jak również jest miejscem promocji usług i produktów. Tegoroczna Gala będzie tym bardziej wyjątkowa, że wiązać się będzie z obchodzonym Jubileuszem – 20 lecia powstania Izby Gospodarczej „Śląsk”. W tym roku swoją obecnością Galę uświetni Wicepremier Minister Gospodarki - Pan Janusz Piechociński, który objął patronat honorowy nad imprezą.

Oprócz rozstrzygnięcia konkursu „Firma Roku 2012” w programie tegorocznej Gali znajdzie się atrakcyjny program artystyczny znanej gwiazdy.

Program:
Rozpoczęcie
Wystąpienie Wicepremiera Ministra Gospodarki – Janusza Piechocińskiego
Jubileusz 20-lecia działalności Izby Gospodarczej „Śląsk”
Rozstrzygniecie Konkursu „Firma Roku 2012” i wręczenie statuetek dla najlepszych firm
Uroczysta kolacja
Koncert Ryszarda Rynkowskiego
Bankiet
Przewidywane zakończenie

aaa do artukulow o 13 gali
 

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.