http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Konkurs "Firma Roku 2012"
XIII Gala Biznesu oraz Konkurs „Firma Roku 2012”

W dniu 16 marca 2013r. w Hotelu ARKAS w Prószkowie podczas XIII Gali Biznesu poznamy laureatów konkursu „Firma Roku 2012” w następujących kategoriach:
- przedsiębiorstwo,
- produkt / usługa,
- junior biznesu.

Organizatorami Konkursu są: Izba Gospodarcza „Śląsk”, Fundacja Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych oraz Punkt Informacyjny Europe Direct Opole, działający przy Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki.

W tym roku na Gali gościć będziemy Ministra Gospodarki – Janusza Piechocińskiego, który objął patronat honorowy nad Galą i Konkursem Firma Roku 2012. Patronat objęli również Marszałek Województwa Opolskiego oraz Starosta Opolski.

Podczas tegorocznej Gali Biznesu Izba Gospodarcza „Śląsk” obchodzić będzie swój Jubileusz 20-lecia powstania.
Zakończenie uroczystości uświetni atrakcyjny program artystyczny.

Gala Biznesu jest dużym przedsięwzięciem, którego głównym celem jest promocja przedsiębiorczości na Śląsku. Dzięki swojemu prestiżowi, różnobarwności i uczestnictwu znamienitych gości z kraju, jak i z zagranicy Gala Biznesu na trwałe wpisała się już do kalendarza imprez gospodarczych w woj. opolskim, śląskim i dolnośląskim. Gala jest gospodarczo-kulturalnym wydarzeniem, które sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych, stanowi forum wymiany myśli, jak również jest miejscem promocji usług i produktów.

Zapraszamy do udziału w XIII Gali Biznesu.

Wszyskich Członków Izby, wraz z jedną osobą towarzyszącą, zapraszamy do bezpłatnego udziału.
Istnieje możliwość zakupienia dodatkowych zaproszeń po dokonaniu wpłaty na poniższy numer rachunku bankowego – cena za każdą osobę – 99,00 zł brutto.
Zapraszamy również do udziału w Gali przedsiębiorstwa niezrzeszone w Izbie - odpłatność z tytułu obecności jednej osoby wynosi 99,00 zł brutto.

Płatności należy dokonać do 7 marca 2012 r. na podany numer rachunku:
Alior Bank 12 2490 0005 0000 4530 8655 1899
Izba Gospodarcza „Śląsk”
ul. Ozimska 184
45-310 Opole
NIP: 756-10-31-378

Prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź faksem 77 453 84 84.

aaa do artukulow o 13 gali
 

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.