http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Firmy nominowane w Konkursie "Firma Roku 2012"
Kapituła Konkursu na ostatnim spotkaniu przyznała nominacje następującym firmom:

Kategoria PRZEDSIĘBIORSTWO :

1. König Metall Polska Sp. z o. o. z Kędzierzyna-Koźla - ul. Portowa 1, 47-205 Kędzierzyn Koźle, tel. 77 4801210, www.koenigmetall.pl
Spółka została założona w 2005 r. jako zakład produkcyjny i usługowy w zakresie mechanicznej i plastycznej obróbki blachy, konstrukcji spawanych i produkcji szeroko pojętych elementów metalowych. Oferta firmy obejmuje produkcję elementów metalowych giętych, spawanych, zgrzewanych mających zastosowanie w branży samochodowej, maszynowej, energetycznej i pozostałych branżach produkcyjnych. Spółka wraz z partnerskimi firmami w kraju oraz zagranicą jest partnerem dla międzynarodowych firm.

2. NESTRO PPHU Sp. z o. o. ze Starego Olesna - ul. Kolejowa 2, 46-300 Stare Olesno, tel. 34 3505310, www.nestro.pl
Firma posiada 35 – letnie doświadczenie i oferuje szeroki wachlarz produktów i usług z zakresu odpylania , transportowania i oddzielania wiór, pyłów i innych materiałów lekkich, jaki powietrza i gazów w obszarach związanych z obróbką papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzywa sztucznego, śmieci i paliw stałych. Firma Nestro zapewnia konkretne know-how, całościowe zaplecze techniczne oraz pełne zaangażowanie w każdy projekt. Dzięki stosowanym w produkcji nowoczesnym technologiom urządzenia w ostatnich latach zdobywają rynek Ameryki Południowej, Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Firma Nestro wyróżnia się także aktywną postawą społeczną wobec lokalnej społeczności oraz młodych osób rozpoczynających karierę zawodową.

3. Jokey Plastik Blachownia Sp. z o. o. z Kędzierzyna-Koźla – ul. Szkolna 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, tel. 77 4060901, www.jokey.pl
Firma powstała w 1994 roku. Jokey wyznacza kierunki w branży opakowań z polipropylenu, poprzez swoją innowacyjność rozwiązań technicznych, technologicznych oraz badania nad nowymi produktami, jak i ekologicznymi surowcami do ich produkcji. Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o. realizuje szeroki program produkcji opakowań z polipropylenu. Proponuje opakowania od pojemności 0,25 litra do 31 litrów dla odbiorców reprezentujących przemysł spożywczy, chemii budowlanej, chemiczny i inne.

Kategoria PRODUKT / USŁUGA :

1. MEBEL RUST z Pludr – Kuchnia RUST R8 - ul. Rolna 13, 46-375 Pludry, tel. 34 3537711, www.rust.com.pl
RUST 8 odwołuje się do wyobraźni designerów i ich fascynacji prostymi formami, harmonijnym układem szlachetnych materiałów, grą światła we wnętrzu, a przede wszystkim ideą „pełnej jedności wnętrz”. Koncepcja RUST R8 kwestionuje dotychczasowe granice użycia oświetlenia i materiałów we wnętrzu. Kuchnie RUST R8 to trwałe, wysokiej jakości materiały, zaawansowana technologia produkcji i od lat uznawana, czołowa pozycja firmy Mebel RUST na polskim rynku sprzedaży w segmencie Premium.

2. Jokey Plastik Blachownia Sp. z o. o. z Kędzierzyna-Koźla - Pojemniki z serii JETB 210 - ul. Szkolna 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, tel. 77 4060901, www.jokey.pl
Pojemniki JETB 210 wyśmienicie nadają się do artykułów spożywczych typu lody lub słodycze. Można je wyprodukować we wszystkich możliwych kolorach. Świetny design nakłania do kupowania, a dzięki łyżeczce zamontowanej pod pokrywką nie ma problemów z konsumpcją produktu. Kiedy opakowanie zostanie opróżnione, można w nim chować inne artykuły, ponieważ pojemnik ma zamknięcie wielokrotne i nadaje się do przechowywania w niskiej temperaturze. Opakowania firmy Jokey Plastik są produkowane z polipropylenu, który w 100% nadaje się do recyklingu.

3. AGRARIA CLAUDII Sp. z o. o. z Zakrzowa – Usługi hotelarsko–gastronomiczne Pałacu Lucja - ul. Stawowa 9, 47-330 Zakrzów, 77 4398473, www.palaclucja.pl
Pałac Lucja w Zakrzowie to otwarty w 2011r. luksusowy 3-gwiazdkowy kompleks położony kilka minut drogi od malowniczej krainy Góry Św. Anny. Obiekt znajduje się w poniemieckiej rezydencji z 1845 roku, która została wyremontowana na potrzeby hotelu i restauracji z zachowaniem pierwotnego stylu. Pałac posiada 25 komfortowo urządzonych pokoi oraz stylizowaną restaurację, gdzie można poczuć atmosferę XIV-wiecznego, uroczego zamku. Pałac Lucja jest ważnym punktem na mapie regionu - w grudniu zeszłego roku odbyło się tam Święto Polskiego Wina, na które przybyło 30 winnic i około 500 gości degustowało wina. Hotel został nagrodzony w konkursie „Modernizacja Roku 2011”.

Kategoria „JUNIOR BIZNESU” :

1. F.H.U. Agnieszka Adamek z Opola – ul. Żniwna 3, 45-763 Opole; tel. 508927084; www.incell.pl
Firma powstała w 2009 roku. Od roku 2012 współtworzy sieć o nazwie Incell Media Group, która jest pierwszą w Polsce siecią, którą wyróżniają działania skoncentrowane głównie na targecie Kobieta Dojrzała. Zadaniem firmy jest przede wszystkim jak najlepsze dopasowanie przekazu reklamowego do konkretnych grup internautek z uwzględnieniem ich odmiennych, indywidualnych cech, zainteresowań, trybu życia czy wieku. Firma prowadzi cztery główne serwisy: menopauza.pl, mojealergie.pl, dojrzalakobieta.pl i zadbajosiebie.pl.

2. Trans-Grup Grzegorz Purgał z Opola - ul. Skautów Opolskich 1/407, 45-286 Opole; tel. 531818183; www.transgrup.pl
Trans-Grup jest firmą spedycyjną działającą w branży TSL. Specjalizuje się w przewozach wszelkich towarów naczepami, chłodniami, busami i samochodami ciężarowymi na terenie wszystkich państw świata. Organizuje także kurierskie przesyłki ekspresowe, transport morski oraz lotniczy. Trans–Grup zapewnia swoim Klientom najwyższą jakość świadczonych usług dzięki zastosowaniu nieszablonowych pomysłów, dąży do nawiązania długotrwałej współpracy oraz zapewnienia największej satysfakcji.

3. MARCWOOD Marcin Szafran z Opola –ul. Składowa 13B, 45-125 Opole; tel. 695609191; www.marcwood.pl
Firma powstała w grudniu 2008 roku. Głównym założeniem firmy jest stworzenie mebli funkcjonalnych według indywidualnych potrzeb Klienta. Oferta firmy obejmuje meble wysokiej jakości, standardowe i niestandardowe - wykonywane według indywidualnych oczekiwań Klientów. Zadaniem firmy Marcwood jest kreowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących doskonały odpoczynek i komfort w połączeniu z wysoką jakością i oryginalnym wzornictwem produktów.

aaa do artukulow o 13 gali
 

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.