http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/825839slovnikpl_cz.jpg http://igsilesia.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/714482IZBA_GOSPODARCZA_LOGO_KOLOR.png

pożyczki
pożyczki2

Newsletter

Zapisani ze strony www 

Współpraca:
LogoFRS2016

logoOCRGnowe


herb powiatu opolskiego

Zaproszenie na Targi SPOGA + GAFA 2017 w Kolonii

Szanowni Państwo

Izba Gospodarcza "Śląsk"  oraz Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
mają zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w dofinansowanym wyjeździe na „Międzynarodowe  targi ogrodnictwa i wyposażenia ogrodów SPOGA + GAFA 2017 " w Kolonii/ Niemcy
w terminie 03- 05.09.2017 r.

 

spoga

 

Targi Spoga + Gafa to blisko 2000 wystawców z ponad 60 państw świata, to ponad 225 000 m2 powierzchni wystawienniczej, to  ponad 40.000 odwiedzających oraz najnowsze trendy w projektowaniu, urządzaniu, pielęgnowaniu i zagospodarowywaniu ogrodów, parków, skwerów i terenów zielonych.

 

To także specjalistyczne szkolenia, workshopy oraz możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów  z architektami krajobrazu, przedstawicielami firm ogrodniczo- kwiaciarskich oraz zajmujących się designem terenów zielonych z całego świata.

 

W programie wyjazdu przewidziano także zwiedzanie ogrodu botanicznego w Kolonii oraz wybranego Centrum Ogrodniczego na miejscu.

 

W załączeniu robocza wersja programu wyjazdu oraz formularz zgłoszeniowy uczestnictwa wraz z ofertą.

 

Warunkiem przyjęcia na listę uczestników jest przesłany wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie należnej opłaty.

Zgłoszenia proszę przesyłać drogą mailową na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Uwaga:

Liczba miejsc ograniczona - o zakwalifikowaniu do udziału w wyjeździe decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz dokonanie należnej wpłaty!

 

 

Zgłoszenia oraz bliższe informacje:

Gabriela Głatki
Izba Gospodarcza "Śląsk"
tel. 77/453 84 84
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

oraz:

Roland Kulig
Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
Tel. 77 403 36 43
Kom. 515 715 161
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Attachments:
FileOpisFile size
Download this file (03_FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_Kolonia.pdf)03_FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_Kolonia.pdf 204 Kb
Download this file (program _1_.pdf)program _1_.pdf 180 Kb
Download this file (Regulamin wyjazdu.pdf)Regulamin wyjazdu.pdf 249 Kb
 

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.