Targi MEBLE POLSKA 2018 w Poznaniu w terminie 06.03.2018

 

Miło jest nam poinformować, że Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki w ramach realizowanego projektu KOOP – Kooperacyjne Opolskie,  planuje zorganizować grupowy wyjazd na międzynarodowe targi mebli MEBLE POLSKA 2018 do Poznania w terminie 06.03.2018 (wtorek).

 

OCRG zapewnia wszystkim zainteresowanym udziałem w wyjeździe bezpłatny transport autokarem turystycznym na trasie: Opole- Dobrodzień- Poznań-Dobrodzień- Opole.

Planowany wyjazd z Opola : ok. 5:00, Dobrodzień ok. 5:30.

Powrót do Opola – ok. 22:00

Szczegółowy program wyjazdu przesłany zostanie do Państwa w późniejszym terminie.

Targi MEBLE POLSKA to największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej i jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu polskiej produkcji meblowej. Od ośmiu lat poznańskie targi mebli organizowane są w nowej kontraktacyjnej formule i coraz częściej zaliczane są do elitarnego grona najważniejszych imprez targowych branży meblowej w Europie.

Dla wystawców targi MEBLE POLSKA są bardzo dobrą okazją do prezentacji najnowszych propozycji rynkowych wśród kupców meblowych z całego świata. Edycję 2017 odwiedziło 24.226 dystrybutorów mebli z 53 krajów - co trzeci zwiedzający pochodził z zagranicy.

Dla zwiedzających targi MEBLE POLSKA stanowią największą na świecie prezentację oferty polskiego przemysłu meblarskiego. To możliwość zapoznania się z  najnowszymi kolekcjami na nowy sezon, spotkania liderów rynku i zawarcia kontraktów. Dodatkową atrakcją są organizowane w tym samym czasie targi HOME DECOR, na których przedstawiciele salonów meblowych mogą złożyć zamówienia na artykuły wyposażenia wnętrz. Okazją do przyjrzenia się nowym trendom w projektowaniu jest wydarzenie arena DESIGN, które gości gwiazdy designu z całego świata.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z biurem OCRG

 

Serdecznie zapraszamy!!!

Informacje oraz zapisy:

Roland Kulig
Główny Specjalista
Dział Przedsiębiorczości
T: 77 4033643

Kom. 515 715 161


E: r.kulig@ocrg.opolskie.pl

ul. Krakowska 38
45-075 Opole
T: 77 403 36 00
F: 77 403 36 09
E: biuro@ocrg.opolskie.pl
www.ocrg.opolskie.pl

Wszystkie aktualności

Partnerzy