TARCZA ANTYKRYZYSOWA 3.0 - najważniejsze założenia dla przedsiębiorców

Szanowni Państwo, w związku z aktualną sytuacją wywołaną koronawirusem podjęte zostały działania legislacyjne mające przeciwdziałać negatywnym skutkom dla gospodarki. Wynikiem tych działań było uchwalenie przepisów tzw. Tarczy antykryzysowej 1.0 i Tarczy antykryzysowej 2.0.


Rząd podjął dalsze działania, które mają na celu rozwinięcie i udoskonalanie przepisów uchwalonych Tarcz antykryzysowych. W związku z tym został przygotowany projekt ustawy, który otrzymał nazwę Tarcza antykryzysowa 3.0. W dniu 14 maja 2020 r. zakończono prace legislacyjne nad ustawą, a 15 maja 2020 r. ustawa została podpisana przez Prezydenta. Poniżej przedstawiam najważniejsze regulacje wprowadzone Tarczą antykryzysową 3.0 i ich wypływ na Tarcze 1.0 i 2.0.

Jeżeli okaże się, że została pominięta jakakolwiek kwestia, co do której mają Państwo pytania lub wątpliwości, to serdecznie zachęcam do kontaktu z Kancelarią Adwokacką AGK. Ze względu na bezpieczeństwo Państwa zachęcam w szczególności do nawiązywania kontaktu nie tylko w formie telefonicznej i mailowej, ale również za pośrednictwem aplikacji Skype i Whatsapp.

 

 

adw. Aleksander Giehsmann
Kancelaria Adwokacka AGK

ul. Marii Konopnickiej 7/5
47-200 Kędzierzyn-Koźle
ul. Krawiecka 1/104
50-148 Wrocław

+48 664 434 217


a.giehsmann@adwokat-agk.pl
www.adwokat-agk.pl

Wszystkie aktualności

Partnerzy