Zaproszenie na czaty online poświęcone najpilniejszym bieżącym problemom pracodawców i firm wywołanych epidemią

 

 

 

 

Zaproszenie na czaty online poświęcone najpilniejszym bieżącym problemom pracodawców i firm wywołanych epidemią , piątek, 20 marca

1 Piątek 20 marca, godz. 11:00-12:00 - zaproszenie na czat online:  Koronawirus  a rozprawy sądowe,  M. Woźniak, kancelaria FILIPIAK BABICZ LEGAL.

Z uwagi na pojawiające się wątpliwości i zapytania dotyczące aspektów karnych związanych z pandemią konorowirusa, Kancelaria FILIPIAK BABICZ LEGAL zaprasza w najbliższy piątek o godz. 11:00-12:00 do udziału w telekonferencji.

Spotkanie ma charakter otwarty. Mecenas Maciej Woźniak omówi najbardziej istotne problemy związane z prowadzeniem spraw sądowych w związku z zaistniałą sytuacją. Zwróci uwagę m.in. na to jak aktualna sytuacja wpływa na przedawnienie Państwa roszczeń, czy możliwe jest dalsze procedowanie przez sądy spraw, które są aktualnie w toku, co będzie działo się z posiedzeniami i rozprawami zaplanowanymi na najbliższe tygodnie.
Spotkanie organizujemy w aplikacji TEAMS – nie trzeba posiadać aplikacji, można włączyć się przez przeglądarkę. Liczba uczestników jest limitowana.

LINK DO CHATU
Zapraszamy do przesyłania pytań przed spotkaniem: alert@filipiakbabicz.com


2. Zaproszenie na czat online:  Koronawirus a funkcjonowanie spółki – r. pr. M. Barłog, apl. radc. J. Jankowiak, kancelaria FILIPIAK BABICZ LEGAL, piątek 20 marca, godz. 12:00-13:00

Z uwagi na pojawiające się wątpliwości i zapytania dotyczące aspektów związanych z funkcjonowaniem spółek prawa handlowego w trakcie trwającej pandemii koronawirusa, Kancelaria FILIPIAK BABICZ LEGAL zaprasza w najbliższy piątek w godz. 12:00-13:00 do udziału w telekonferencji.

Spotkanie ma charakter otwarty. Radca prawny Marcin Barłog oraz aplikant radcowski Jakub Jankowiak – prawnicy z działu prawa gospodarczego naszej kancelarii – omówią najważniejsze problemy związane z funkcjonowaniem spółek handlowych w trakcie panującej pandemii, w szczególności związane z podejmowaniem decyzji w sytuacji przymusowej nieobecności wspólników lub członków organów, a także aktualne działania ustawodawcze mające na celu elastyczniejsze podejmowanie decyzji na odległość.
Spotkanie organizujemy w aplikacji TEAMS – nie trzeba posiadać aplikacji, można włączyć się przez przeglądarkę. Liczba uczestników jest limitowana.

LINK DO CZATU
Zapraszamy do przesyłania pytań przed spotkaniem: alert@filipiakbabicz.com


Informujemy jednocześnie, że na stronie Kancelarii FILIPIAK BABICZ na bieżąco publikowane są alerty zespołu kryzysowego Kancelarii: https://www.filipiakbabicz.com/koronawirus-alerty-prawne/

 

Wszystkie aktualności

Partnerzy