Hanna Banaszak zaśpiewa 20 marca w CWK w Opolu w ramach XVII Gali Biznesu

20 marca 2020 roku, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, odbędzie się już po raz XVII Gala Biznesu, organizowana przez Izbę Gospodarczą „Śląsk”.

 

Nagradzamy najlepszych!

Podczas Gali przyznane zostaną nagrody laureatom konkursu „Firma Roku”. Tegoroczny konkurs został podzielony na 3 kategorie: Firma Roku, Produkt/Usługa Roku, Junior Biznesu, dodatkowo przyznana zostanie  Nagroda Rady Izby.

 

Uczta dla melomanów!

Gwiazdą wieczoru, będzie niezwykle ceniona w świecie muzyki Hanna Banaszak, która uprzyjemni Galę swoimi największymi przebojami.

 

Hanna Banaszak swoją drogę artystyczną rozpoczęła pod koniec lat 70. Często podkreśla, że w pracy interesuje ją różnorodność i wiarygodność każdej kolejnej odsłony.

Już na samym początku zainteresowali się nią współcześni poeci i kompozytorzy. Byli wśród nich: Jerzy Wasowski, Andrzej Trzaskowski, Jonasz Kofta, Jeremi Przybora, Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz etc...

Nadal współpracuje z czołówką polskich twórców. Należą do nich: Jerzy Satanowski, Jan „Kanty” Pawluśkiewicz, Janusz Strobel, Zbigniew Preisner, Józef Baran i inni.

Artystka wystąpiła w kilku filmach m.in. „Słona róża” i „Przeklęta ziemia”. Użyczyła swego głosu postaci Hanki Ordonówny w filmie „Miłość ci wszystko wybaczy” (1981), zaśpiewała arię ze „Stabat Mater” w filmie Witolda Leszczyńskiego „ Siekierezada” (1985).

 

Symfonia smaku!

Po koncercie zapraszamy Państwa na kolację, która w tym roku, serwowana będzie przez Restaurację Opolanka z Opola. Młody ale zaprawiony w kulinarnych bojach zespół przygotuje niezwykłą ucztę dla podniebienia. Proponowane dania to połączenie nowoczesnego spojrzenia na świat kulinariów z ogromnym poszanowaniem tradycji Śląska Opolskiego.

 

Bilety do nabycia w cenie 150 zł/os.

informacje: tel. +48 77 453 84 83, info@igsilesia.pl

Wszystkie aktualności

Partnerzy