Stammtisch - spotkanie stołu gospodarczego zostało odwołane

Z przykrością informujemy, że spotkanie Stołu Gospodarczego Stammtisch zaplanowane na czwartek 12 marca w Parku Naukowo-technologicznym w Opolu br. zostało odwołane.

 

 

 

 

W imieniu Konsul Konsulatu Niemieckiego w Opolu – Pani Birgit Fisel-Rösle, Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły, Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Rolanda Wrzeciono oraz Prezesa Parku Naukowo – Technologicznego w Opolu – Jarosława Mamali, serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie stołu gospodarczego tzw. Stammtisch, które odbędzie się w dniu 12 marca 2020 r. o godz. 18.00 w  Parku Naukowo Technologicznym w Opolu, ul. Technologiczna 2.

Głównymi tematami spotkania będą zagadnienia związane z obecną sytuacją gospodarczą województwa opolskiego, dostępność środków unijnych dla firm w 2020 r. oraz prezentacja aktualnych projektów  Centrum Projektowego Fraunhofera w Opolu. Ponadto, przedstawiciel firmy BSSTC.PL przedstawią swoje doświadczenia i przemyślenia związane z realizacją projektu Go To Brand w oparciu o środki krajowe.

W załączeniu szczegółowy program spotkania.

W przypadku zainteresowania udziałem w spotkaniu, zgłoszenia prosimy kierować na adres: leonard.malcharczyk@diplo.de  lub pod nr. tel.: 77 423 27 24, najpóźniej do dnia 06.03.2020.

Wszystkie aktualności

Partnerzy