Wpływ onboardingu i nowych technologii na efektywność pracowników - aktualizacja

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły, Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Rolanda Wrzeciono oraz CEO Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej – Pawła Siweckiego serdecznie zapraszamy na spotkanie ,,Wpływ onboardingu i nowych technologii na efektywność pracowników’’. Spotkanie odbędzie w dn. 6 listopada 2019 r. w godz. 9:30 -13:00 w hotelu DeSilva przy ul. Powolnego 10 w Opolu. 

Zaplanowanie dobrego procesu onboardingowego to nie lada wyzwanie dla każdej organizacji. Warto podejść do tego procesu profesjonalnie, biorąc pod uwagę wykorzystanie nowych technologii. W dobie transformacji cyfrowej pracownicy - zwłaszcza millennialsi i pokolenie Z, dopiero wkraczający na rynek pracy - szukają pracodawcy, który oferuje im innowacyjne rozwiązania na każdym poziomie organizacji.

Podczas spotkania omówiony zostanie proces onboardingu od strony employee experience, proces od strony technicznej - jak wykorzystać nowoczesne technologie w  procesie onboardingu i zainspirować nimi nowych pracowników,  a także zostaną przedstawione aspekty prawne onboardingu.

Dokładny program przedstawimy Państwu w najbliższych dniach. 

Zgłoszenia na spotkanie proszę przesyłać mailowo do dn. 31.10.2019 r. na adres: a.tegosik@ocrg.opolskie.pl

 

Wszystkie aktualności

Partnerzy