XVI Gala Biznesu - relacja

W piątek 19 października  br. w sali eventowej domEXPO odbyła się XVI Gala Biznesu organizowana przez Izbę Gospodarczą „Śląsk”. Gala była okazją do uczczenia 25-lecia funkcjonowania Izby oraz wręczenia nagród w konkursie Firma Roku 2017.

Podczas oficjalnej części Gali Biznesu wręczono wyróżnienia tym podmiotom, które od samego początku istnienia Izby aktywnie wspierają nasz samorząd gospodarczy w realizacji celów statutowych i wspólnych inicjatyw w obszarze edukacji i promocji przedsiębiorczości.

Wśród wyróżnionych podmiotów znalazły się: Fundacja Rozwoju Śląska, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim, Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce przedstawiciel firm założycielskich Izby. Przybyli goście złożyli również na ręce Zarządu okolicznościowe gratulacje.

W drugiej części uroczystości zostały przyznane nagrody w konkursie Firma Roku, nominacje i nagrody otrzymały te firmy, które w ubiegłym roku wykazały się pielęgnacją tradycji rzemieślniczej, innowacyjnością i nowatorskimi produktami dla obszaru funkcjonowania Izby Gospodarczej „Śląsk”.

W kategorii głównej konkursu Firma Roku – Przedsiębiorstwo nominację otrzymały:  
- Biuro Doradcze Dobry Projekt Joanna Kasprzak-Dżyberti – lider w dziedzinie pozyskiwania funduszy europejskich i zarządzania projektami

-Fila Jerzy Fila i Wspólnicy Sp.J. – firma z ponad 70-letnią historią, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości drzwi i okien z naturalnego drewna

- APN Service Sp. z o.o. - firma działająca na rynku od 2001 roku specjalizująca się w świadczeniu usług opiekuńczych, rekrutacji pracowników i obsłudze klienta biznesowego, zapewniająca firmom pracowników do prac sezonowych lub specjalistycznych. 


Nagrodę otrzymała firma Fila Jerzy Fila i Wspólnicy

 

 


W kategorii Firma Roku Produkt/Usługa nominowane były:

- ASA Schody – za schody drewniane samonośne w całości wykonane z litego drewna
- Nestro Sp. z o.o.  - za ekoinnowacyjne elektrofiltry JET
- deGastronomia Spółka z o.o. – za największą salę eventową w regionie


Laureatem w kategorii Firma Roku Produkt/Usługa  została firma Nestro Sp. z o.o., za ekoinnowacyjne filtry JET, przeznaczone dla przemysłu meblarskiego, drzewnego, papierniczego oraz sortowni odpadów komunalnych. Te nowoczesne jednostki filtrujące, poprzez zastosowane rozwiązania technologiczne stały się ważnym czynnikiem warunkującym rozwój w przemyśle: podnoszą bezpieczeństwo, jakość i wydajność zakładów produkcyjnych, obniżając jednocześnie ich negatywny wpływ zarówno na środowisko naturalne, jak i na środowisko pracy.

Nominacje w kategorii Junior Biznesu otrzymały:

- Uniwersal Cargo Sp. J. z Opola – firma zajmująca się transportem międzynarodowym

- Doganica Michalina Futkowska z Wrocławia– producent kosmetyków i akcesoriów dla zwierząt

- GTL LUX Grzegorz Tlałka z Opola – sieć franczyzowa ekologicznych, bezdotykowych myjni parowych


Laureatem w kategorii Junior Biznesu została firma Doganica Michalina Futkowska - to pierwszy producent naturalnych kosmetyków dla psów w Polsce! DOGANICA powstała na bazie pasji i miłości. Oferuje swym klientom wyjątkowe, w 100% naturalne kosmetyki dla psów.Po wręczeniu wyróżnień, nominacji i nagród odbył się bankiet.

Wydarzenie uświetniły swymi występami solistki: Rafaela Maruski, Zuzanna Herud oraz duet wiolonczelistów Cello Chargers (Anna Furkałowska oraz Maciej Baran) wykonujący zarówno muzykę klasyczną jak i współczesne utwory w aranżacji na instrumenty smyczkowe. Spotkanie było doskonałą okazją do networkingu i wspólnej zabawy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym i laureatom XVI edycji Konkursu “Firma Roku”!

Zarząd Izby Gospodarczej „Śląsk” składa podziękowania na ręce partnerów, sponsorów oraz patronów medialnych Gali.

 


 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z XVI Gali  Biznesu ->

Cz. 1 FOTORELACJA

Cz. 2 FOTORELACJA

XVI Gala Biznesu w mediach:

Radio Opole - zapowiedź

O!polskie o poranku - zapowiedź

Kurier Opolski 20.10.2018- relacja

Radio Opole - relacja

Wszystkie aktualności

Partnerzy