Firma Roku 2017. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Już po raz szesnasty Izba Gospodarcza „Śląsk” organizuje Galę Biznesu. To przedsięwzięcie, którego głównym celem jest promocja przedsiębiorczości na Śląsku. Podczas uroczystości poznamy laureatów konkursu „Firma Roku 2017" w kategoriach: Przedsiębiorstwo, Produkt/Usługa oraz Junior Biznesu. Laureaci konkursu w każdej z wymienionych kategorii otrzymają statuetkę zaprojektowaną na potrzeby konkursu przez Henryka Korbańskiego – artystę rzeźbiarza.

 

XVI Gala Biznesu Izby Gospodarczej 'Śląsk' odbędzie się w piątek 19 października w domEXPO przy ul. Kępskiej w Opolu. 

 

Konkursu ma na celu promocję tych przedsiębiorstw, które zarządzane w sposób nowoczesny reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom, osiągają dobre wyniki oraz kierują się zasadami etyki w prowadzeniu swojej działalności.  Dwie pierwsze kategorie skierowane są wyłącznie do członków Izby, zaś w kategorii Junior Biznesu kandydatami mogą być również firmy nie będące członkiem Izby. W każdej kategorii wyłonione zostaną trzy nominowane firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu oraz do zgłaszania kandydatur na udostępnionych formularzach (sekcja załączniki) w terminie do 28 września br.

Decyzją Zarządu termin nadsyłania zgłoszeń został wydłużony do dnia 5 października

Ubiegłoroczni laureaci konkursu:

W kategorii PRZEDSIĘBIORSTWO ROKU wygrała firma: HYLA TRANS s.c.

W kategorii PRODUKT/USŁUGA wygrała firma: SMUDA CONSULTING Sp. z.o.o.  za produkt: Gazeta PolenJurnal.De

W katergorii JUNIOR BIZNESU wygrała firma: ADJ Baby Furniture Dominik Jurga


Dodatkowych informacji można zasięgnąć w biurze Izby, pod nr tel. 77 453 84 84 lub drogą e-mailową: info@igsilesia.pl.  

 

Wszystkie aktualności

Partnerzy